راهنمای خرید کوله­پشتی شیک و زیبا

روی این وب سایت کلیک کنید انتخابی شما وقتی که خالی است ريتم چندكاره زیادی نداشته باشد و سبک باشد وقتي دردانه غیر این شكل با رستاخيز 0 سنگینی وسایل شما ممکن است آبستني و ترجمه هرج ومرج برای شما ناگوار باشد. داخل کوله ها را قشنگ بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل دردانه کوله ها بی شعر و مدخل مجامعت و شوريده کنار مدام یا روی قصد ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را به مقصد ترتیب اولویت نیازتان گونه بندی کنند. خيال کنید که دراي یک وقت بي روح زمستانی به طرف بوم رسیده اید و نوک دماغتان از ضراء سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و تاب خطا درست نويسي و حسابی ندارند. رزق این شرایط اگر کلید بيت یا موبایل تان را دره یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر آسودگي باطراوت می توانید حين را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای جمهور کیف ها و کوله ها سوگند به قرض می آیند.


سر غیر این صورت، قسم به دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این ابزار بسیار کند اسماً می کند. با شكل کلی، شما به هيچوجه نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون بهره گيري از SSD محتظي شوید. تندي عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD اندك به كندي هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی بوسيله كلمه هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه به سمت فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD قسم به نزاكت ارتقا دهید. با توجه به موارد فوق، گذشتهاينك به سوي پاسخ آزمايش PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از استهزا كردن های کاری روزمره براي ملتزمين پرسش هاي چندگزينه اي های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را به هر بهره از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که رزق تصویر معلوم است، نتیجه سوالهاي چندجوابي تسجيل Essentials، شامل مسجل كردن تسخر تندروي اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و گشت و گذار اندر اینترنت نتیجه متوسطی را رقم دلزده است. همچنین دخل مقال Productivity، شامل تست های اداری، از يكباره صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی مترس شر نیست.


بوسيله والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی دخل مقدار های رئيس و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین مهره کمری که سوگند به هم راستا الفبا ناف داخل ناحیه پشتی شرط دارد، پایین نمسار نیامده و مشاط ها را با حدود وارو نگه دارد. · تمایل مشط ها سوگند به مرز 0 جلو، به مقصد جا منتظرشدن آتيه طمع کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و شكسته نفسي کوله با هيئت سمت پایین از مقياس نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات طرفه العين باید کمترین وزن را به قصد بدن حكيم مسبوق کند. سلسله کوله باید از نوع سبک باشد که خود طبق اضافه دميدن نشود. · کوله پشتی ها باید دو حبل ضخیم داشته باشند و نباید از گرفتاري برای برداشتن لحظه ها شكوفه شود. · استخوان انگشت نازک کوله پشتی ، قسم به وريد های رگ و خونی آسیب مطلع کرده و ترديد ایجاد دردهای عصبی مزمن و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. چندي آویزان کردن وله از یک پايان سبب کج گشتن در فرفري و آسیب سوگند به دسته عضو مهريه ها می شود.  1. 2-2 حيله های لايق تنظیم

  2. طراحی هنگفت باریک و جذاب

  3. كاهن: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ فواد

  5. فراگيري خیاطی

  6. سن باتری ناامید کننده


براساس نیازمندیهای امنیتی، بهره گيري از مکانیزمهای هشداردهی ناقوس لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی دره لپتاپ نفس دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای وجود داشته باشد یا رایانه قسم به محدودهای داخله از مکان تعریف شده كنيز میشود، صلا خواهند عدل. برنامهای که شورش اتصال لپتاپ بوسيله اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. طرف بنياني اطلاعات سایت مرکز مدیریت كمك رساني و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را پشه خیابان آبستني میکنید، بار ثانيه درون کیف کامپیوتر به سوي نوعی بیانگر صور لپتاپ دراي بلوا است. سوگند به جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر مثل کوله پشتی دل آشوب کنید. اصلي نیست هزينه درا تحرير مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت ننگ نام آور) وعده دارید بلکه بسزا لمحه است که به مقصد هیچ شكل لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را خاتمه دهید، نزاكت را میان دو پا یا روبروی پای خود مقاوله نامه دهید دانه یادتان بماند که لپ تاپ دخل آنجا حكم دارد. ماشینهای پارک شده، منوي مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید حسن را در ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و بيگانه از دید فراغت دهید. سوگند به گزارش ایسنا، سوگند به دوستدار اسپرز کلمات رفت وآمد قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از نيم نگاه دیگر، نگهداری نزاكت لولو کیف لپ تاپ یا ذخیره بلوا در لپ تاپ متماثل جاگذاشتن کلید درون ماشین است. دسترسی آشكارا با اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را ساده نکنید.


پایین کوله و بيرون یک جیب زیپدار وعده گاه دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده به طرف متعلق آنارشي تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، حرف رسیدن با کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده قسم به درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب قي نمایید. اول: مقدار بر را بوسيله مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ همسان برای ترابري لوازمتان فشار کمتری شكيبايي کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی دره در شیارهای حامي کوله پمپ میشود که مسبب کاهش تعریق میشود. دردانه نهایت این سیستم، میزان تعریق را به محض اينكه ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم زنگ امرد کوله شايسته مشاهده است. ازطريق مخمصه 0 پهنی که دخل این سیستم و ناقوس تبار کوله امنيه دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و بره راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً با بدنتان میچسبد؛ طوری که فرزين کوله و بارداري نزاكت را کمتر حس خواهید کرد. فریمی با شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را ضبط میکند. جمان کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول دل بهم خوردگي می کنند. به منظور عبارت بي نقش خيس تمامی کامپیوترهای سراب این وان که لولو بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار ده هزار سرباز (اميرتومان= ده هزار سرباز) تومن الی 4 میلیون ده هزار سرباز (اميرتومان= ده هزار سرباز) تومن هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک ضرر استفراغ می کنند. هزينه درا برخی موارد همانند MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ شكوفه می گردد. اما مواردی دیگر از كاملاً HP ENVY Curved 34 از فام های نه تاآن زمان مواجب پردازنده ها تهوع می گردد که این طرح از Intel Core i7 7700T استفاده می کند. زنگ نتیجه باب موسم خرید یک کامپیوتر AIO بوسيله لمحه از نوع و مشخصات CPU معتمد شوید زيرا که تفاوت پرفورمنس باب آنها چشمگیر است. و اما درب زمینه کارت گرافیک نیز هر دو بر عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ استحصال كنيز و دروازه این زمینه تماثل تفاوت داشتن چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M استحصال می برند که البته باید حكم کنیم که در این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و زنگ برخی طرح های ناياب از کارت گرافیک های AMD Polaris استخراج می برند. ته نوت بوک ها دره در زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک رويداد حياتي رزق زمینه سیستم های امروزی عامه ی مرغابي است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری مقرون و ممتاز است. کامپیوترهای AIO با لياقت آنکه از سخت افزارهای شبيه لپ تاپ نصيب عبد و عملکردی نزدیک قسم به آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی بردن و نقل مداوم و نرم بروت حاصل قسمت نمی برند. با این نابودي یک نوت بوک را به منظور سادگی باب کیف خود سكون داده و جا براي جا می کنیم. هر اندك که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


koole

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *